Zostań specjalistą w branży motoryzacyjnej.

Już we wrześniu rusza nabór kandydatów do projektu kierowanego do tych, którzy chcieliby podjąć pracę w przemyśle samochodowym. Mają motywację i chęć do pracy, ale z różnych przyczyn boją się przystąpić do normalnego naboru pracowników, gdyż uważają, że:
• nie mają kwalifikacji,
• nie znają się na technice,
• nigdy nie pracowali w przemyśle,
• i boją się, że sobie nie poradzą!

Kształcenie będzie realizowane na pięciu kierunkach studiów na Politechnice Śląskiej:
• automatyka i robotyka (Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki, Wydział Mechaniczny Technologiczny)
• elektrotechnika (Wydział Elektryczny)
• transport (Wydział Transportu)
• mechanika i budowa maszyn (Wydział Mechaniczny Technologiczny)
• zarządzanie i inżynieria produkcji (Wydział Organizacji i Zarządzania).

Powstanie pięć grup szkoleniowych, każda po 15 osób, wsparcie obejmie łącznie 75 osób. Zgodnie z zapisami wniosku o dofinansowanie projektu kształcenie jest możliwe do zrealizowania w ramach godzin kontaktowych na uczelni w trakcie 6 miesięcy (1+5) oraz odbycia praktyk u przedsiębiorcy również w okresie 6 miesięcy (1+5). Wynagrodzenie uczestnika praktyk będzie finansowane z projektu pozyskanego przez Politechnikę Śląską i będzie wynosić do 4000 zł brutto miesięcznie.

Znasz kogoś, kto nie wie co ze sobą zrobić, pomóż mu, przekaż tą informację aby się uaktywnił zawodowo. Ścieżkę kariery zawodowej budujemy całe życie!

Szczegóły dotyczące naboru już wkrótce!

Więcej na stronie: www.motona5.polsl.pl oraz w ULOTCE