Wybór Specjalności – studia niestacjonarne I stopnia (semestr VI)

Studenci Wydziału Mechanicznego Technologicznego, studiów niestacjonarnych I stopnia (semestr VI) proszeni są o zgłoszenie się w dniu 15.06.2018 r. w sali 36 na Wydziale Mechanicznym Technologicznym
w celu dokonania wyboru specjalności, w zakresie której będzie realizowany projekt inżynierski.

Obecność obowiązkowa!

Proponowane specjalności:

kierunek Automatyka i Robotyka o godzinie 15:00

ZAB – Budowa i Eksploatacja Maszyn (RMT2 – Instytut Automatyzacji Procesów Technologicznych i Zintegrowanych Systemów Wytwarzania)

ZAB – Budowa i Eksploatacja Maszyn (RMT4 – Instytut Mechaniki i Inżynierii Obliczeniowej)

ZMC – Materiały inżynierskie i technologie procesów materiałowych (RMT8 – Katedra Odlewnictwa)

kierunek Mechanika i Budowa Maszyn o godzinie 15:15

ZMB – Budowa i Eksploatacja Maszyn (RMT3 – Instytut Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej)

ZMB – Budowa i Eksploatacja Maszyn (RMT6 – Instytut Podstaw Konstrukcji Maszyn)

ZMC – Materiały inżynierskie i technologie procesów materiałowych (RMT5 – Katedra Spawalnictwa)