Warsztaty Siemens TECNOMATIX – Plant Simulation

Katedra Automatyzacji Procesów Technologicznych i Zintegrowanych Systemów Wytwarzania wspólnie z partnerem przemysłowym – firmą KS Industry Solutions (www.ks-iss.com) zaprasza studentów Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej na cykl bezpłatnych warsztatów praktycznych z oprogramowania Siemens TECNOMATIX – Plant Simulation.

Warsztaty będą prowadzone przez Ekspertów z KS Industry Solutions – autoryzowanego partnera szkoleniowego Siemens Digital Industries Software.

W dniach 1 oraz 22 kwietnia odbędzie się pierwszy cykl warsztatów z Plant Simulation.

Program warsztatów obejmuje wprowadzenie do modelowania systemów oraz ćwiczenia praktyczne realizowane na przykładzie wybranych wdrożeń przemysłowych.

Zapraszamy Studentów Wydziału Mechanicznego Technologicznego do zapisów, liczba miejsc ograniczona.

Link do zapisów: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc8NDTfd-w-ffUmVsNIQduxOA355JDEi30MPuqllrmoEUSmGg/viewform

Organizatorzy warsztatów:

prof. Cezary Grabowik, cezary.grabowik@polsl.pl,