Rekrutacja do projektu „Biuro Karier Studenckich – laboratorium kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa”

Trwa rekrutacja do projektu „Biuro Karier Studenckich – laboratorium kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa”, w ramach którego eksperci rynku pracy oraz ds. przedsiębiorczości przygotują studentów do rozpoczęcia kariery zawodowej.

W ramach projektu można skorzystać z:
·         bezpłatnych konsultacji z doradcą zawodowym (konsultacje dokumentów aplikacyjnych; pomoc w znalezieniu praktyk, stażu, pracy; przygotowanie się do rozmowy rekrutacyjnej itd.),
·         bezpłatnych konsultacji z doradcą ds. przedsiębiorczości (jak założyć własną firmę, możliwości pozyskiwania środków finansowych na założenie firmy,  konsultacje  i pomoc przy napisaniu Biznes Planu),
·         bezpłatnych szkoleń z kompetencji miękkich (harmonogram na bieżąco jest aktualizowany),
·         sesji coachingowej,
·         symulacji rozmowy rekrutacyjnej,
·         Matrycy Kariery – portal przeznaczony do pomiaru kompetencji,
·         testów sprawdzających poziom kompetencji,
·         konkursu Mój Pomysł na Biznes.

Projekt skierowany jest do studentów 6-7 semestru studiów I i II stopnia prowadzonych w Politechnice Śląskiej.
Spotkania z doradcą zawodowym są indywidualne i  dopasowane do czasu którym dysponuje uczestnik.

„Laboratorium kompetencji” to pomoc w  znalezieniu pracy na miarę potrzeb, możliwości i oczekiwań.

Zostań uczestnikiem naszego projektu!
Szczegóły dla zainteresowanych:
Biuro Karier Studenckich