Przyszłościowe technologie szansą na stabilną i pełnowartościową pracę dla absolwentów i studentów studiów niestacjonarnych Politechniki Śląskiej

Park Naukowo – Technologiczny „Technopark Gliwice” zaprasza do udziału w nowym projekcie– „Przyszłościowe technologie szansą na stabilną i pełnowartościową pracę dla absolwentów i studentów studiów niestacjonarnych Politechniki Śląskiej”.

• Jesteś studentem studiów niestacjonarnych Politechniki Śląskiej?
  • Jesteś absolwentem Politechniki Śląskiej do 1 roku od obrony lub w tym roku nim zostaniesz?
  • Masz mniej niż 30 lat?
  • Chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową od interesującego stażu oraz uzyskać dodatkowe kwalifikacje?

Technopark Gliwice rusza z nowym projektem stażowym!

Od 4.06.2018 r. rozpoczynamy rekrutację dla pierwszej grupy – jesteś zainteresowany?

Pobierz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.technopark.gliwice/staze – dostarcz go do biura Technoparku Gliwice lub wyślij nam e-mailem staze@technopark.gliwice.pl.

Kończysz studia w późniejszym terminie? Zapraszamy do kontaktu 32 335 85 13, staze@technopark.gliwice.pl – podamy Wam kolejne terminy naboru oraz szczegóły udziału.

W ramach projektu oferujemy:

1. 3-miesięczny staż dla Uczestników (wraz z comiesięcznym stypendium),
  2. możliwość zatrudnienia w firmie przyjmującej na staż,
  3. udział w bezpłatnych szkoleniach oraz kursie specjalistycznym wraz z zaświadczeniem uczestnictwa i certyfikacją,
  4. przyznane stypendium szkoleniowe,
  5. wsparcie coacha i doradcy zawodowego,
  6. koszty badań lekarskich i szkolenia BHP oraz ubezpieczenia NNW.

www.technopark.gliwice.pl/staze