Stypendium Rektora dla Najlepszych Studentów

Stypendium rektora dla najlepszych studentów może otrzymać student, który realizuje na bieżąco tok studiów oraz wykazuje się osiągnięciami naukowymi, artystycznymi oraz sportowymi. Wniosek o przyznanie stypendium rektora (Zał. nr 4 i Zał. nr 10) student składa w dziekanacie w terminie do dnia 5 marca w semestrze letnim. Wnioski złożone po tym terminie zostaną pozostawione bez rozpatrzenia.

Nieprzekraczalny termin złożenia wniosku o przyznanie stypendium rektora dla najlepszych studentów – 05.03.2019 r.

W związku z ograniczeniami wynikającymi z ustawy o RODO, informacje dotyczące przyznania stypendium Rektora dla najlepszych studentów,
będą dostępne od dnia 20.11.2018 r. w pokoju 175 (BOS – Sprawy socjalno-bytowe).

zalaczniki

1. WNIOSEK o przyznanie stypendium JM Rektora dla najlepszych studentów
  2. WNIOSEK o przyznanie stypendium JM Rektora dla najlepszych studentów na kolejny semestr tego samego roku studiów
  3. SZCZEGÓŁOWE ZASADY PRZYZNAWANIA STYPENDIUM REKTORA DLA NAJLEPSZYCH STUDENTÓW