Nasze studia, Twój sukces!

INŻYNIER APLIKACYJNY – praca gliwice

W związku z dynamicznym wzrostem liczby Klientów i prowadzonych projektów rekrutujemy na stanowisko:

INŻYNIER APLIKACYJNY

/półprzewodniki i komunikacja bezprzewodowa/

Miejsce pracy: GLIWICE

www.jm.pl

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ:  ==>>    inżynier aplikacyjny 20190212

 Główne zadania:

  • Bliska współpraca z działami R&D Klientów firmy
  • Organizacja oraz prowadzenie szkoleń dla Działu Handlowego oraz Klientów
  • Wsparcie techniczne Klientów
  • Pomoc w doborze rozwiązań w obszarze półprzewodników oraz komunikacji bezprzewodowej
  • według wymagań Klienta
  • Budowa strategii promocji wybranych linii produktowych
  • Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – elektronika lub pokrewne
  • /znajomość asortymentu Microchip będzie dodatkowym atutem/
  • Znajomość podstaw programowania w języku C dla platform firmy Microchip – AVR/PIC/ARM-Cortex –
  • warunek konieczny
  • Mile widziane 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub stanowisku konstruktora
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym kontakt z dostawcami oraz
  • czytanie dokumentacji technicznej
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

  • Oferujemy:

  • Pracę w siedzibie firmy, z aktywnym wsparciem Menedżera Produktu
  • Stabilną formę zatrudnienia – umowa o pracę na pełny etat, stałe godziny pracy
  • Rozwój poprzez systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez udział
  • w szkoleniach naszych dostawców
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatna opieka medyczna Luxmed
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Kurs języka angielskiego
  • Dofinansowanie wypoczynku indywidualnego