Godziny dziekańskie w dniu 02.11.2020

Drodzy Studenci,

W odpowiedzi na Państwa prośbę ogłaszam, w dniu 2.11.2020 (poniedziałek), godziny dziekańskie dla wszystkich kierunków i rodzajów studiów, które prowadzone lub współprowadzone są przez Wydział Mechaniczny Technologiczny. Godziny dziekańskie obowiązują przez cały dzień 2.11.2020.
Ogłaszam dzień wolny od zajęć ze względu na uroczystość Wszystkich Świętych w dniu 1.11.2020 oraz Święto Zmarłych w dniu 2.11.2020. Proszę pamiętać, że w tych dniach cmentarze są zamknięte. Uprzejmie Państwa proszę, aby ze względu na obecną sytuację pandemii, zaplanowali Państwo najbliższe dni tak, aby spędzić je bezpiecznie i zgodnie z aktualnie ogłoszonymi wymogami sanitarnymi.

Ostatnie dni to także czas wzmożonego wyrażania swoich opinii na różnych formach, a także publicznie. Ogromnie cenię to, że macie Państwo swoje poglądy, a przede wszystkim potraficie korzystać z przyjętego w naszym Kraju prawa do wolności ich wyrażania. Bardzo Państwa proszę o to, aby przy wyrażaniu swojego zdania kierowali się Państwo poszanowaniem opinii innych, ich odmiennością, innym wyznaniem religijnym, a także kulturą osobistą. Tylko w taki sposób, w duchu porozumienia i wolności dyskusji, możemy doprowadzić do tego, aby miejsce i czasy, w których żyjemy były przyjazne dla wszystkich.

Anna Timofiejczuk
Dziekan