BEZPŁATNE KURSY I SZKOLENIA DLA STUDENTÓW ORAZ OSÓB SPOZA SPOŁECZNOŚCI AKADEMICKIEJ

BEZPŁATNE KURSY I SZKOLENIA DLA STUDENTÓW

ORAZ OSÓB SPOZA SPOŁECZNOŚCI AKADEMICKIEJ

W RAMACH PROJEKTU: INŻYNIER BEZ GRANIC

Ogłasza się nabór na bezpłatne kursy i szkolenia dla studentów oraz osób spoza społeczności akademickiej, w tym:

DLA STUDENTÓW:

• zajęcia z budowy modeli przestrzennych,
  • zajęcia interdyscyplinarne bazujące na projektowo-zorientowanym kształceniu (tzw. PBL),
  • zajęcia w formie e-learning (już wkrótce),

DLA OSÓB SPOZA SPOŁECZNOŚCI AKADEMICKIEJ:

• kursy specjalistyczne pt.:

– Własności i przetwórstwo tworzyw polimerowych

– Metody termograficzne w badaniach struktur lekkich

INNE INFORMACJE:

• Więcej szkoleń zostanie ogłoszonych wkrótce (certyfikowane szkolenia z tematyki CAD/CAM oraz projektowania układów mechatronicznych).
  • Ponadto, są jeszcze wolne miejsca na staże przemysłowe dla studentów oraz staże naukowe dla pracowników Wydziału MechanicznegoTechnologicznego – młodych doktorów, nie przekraczających 35 rż. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z pracownikami projektu.
  • Istnieje  możliwości realizacji prac dyplomowych (inżynierskich, magisterskich) we współpracy z jednostką partnerską w Dreźnie (Institut für Leichtbau und Kunststofftechnik der Technischen Universität Dresden) – finansowanie wyjazdów do Drezna dla studentów, opiekunów prac – koszty zakwaterowania i przejazdu, diet oraz wsparcie finansowe prac studenckich (zakup materiałów do ich tworzenia – urządzenia, maszyny, modele).

Szczegóły i kontakt na stronie:    www.ipkm.polsl.pl/projeu/ibg/

Zapraszamy!